O MNIE


 
IMG_0774b.jpg

Jestem lekarzem pediatrą

 

W 2007 r. ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2009 r. pracowałam w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Prokocimiu, gdzie zdobyłam tytuł specjalisty pediatrii z wyróżnieniem. Jako starszy asystent Uniwersytetu Jagiellońskiego przez kilka lat uczyłam studentów medycyny w dziedzinie pediatrii. Pracowałam również w Oddziale Chorób Zakaźnych szpitala im. S. Żeromskiego, gdzie zdobyłam cenne doświadczenie w zakresie szczepień oraz chorób zakaźnych i tropikalnych.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach pediatrycznych. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z wielką troska, zawsze dbam o jasny i zrozumiały przekaz. Uważam, iż rzetelna wiedza w połączeniu z empatyczną komunikacją to najbardziej efektywny sposób terapii.

 
 

Moją drugą pasją są podróże

Los dzieci w najuboższych rejonach świata nie jest mi obcy. Na bieżąco dokształcam się w zakresie chorób tropikalnych oraz szczepień ochronnych. Mogę wiec zaoferować rzetelne porady w przygotowaniu pacjentów przed podróżami, nawet tymi najbardziej odległymi.

 
O mnie collage.jpg