USŁUGI PEDIATRYCZNE

 
null
 

 
 • W trakcie każdej wizyty: dokładny wywiad oraz badanie lekarskie, zlecenie ewentualnych badań diagnostycznych, diagnozy, udzielenie wyraźnych zaleceń

 • Badanie patronażowe noworodka oraz bilans dzieci szkolnych i przedszkolnych

 • Porady dietetyczne i pielęgnacyjne

 • Szczepienia oraz wydanie zaświadczenia celem przedłożenia w POZ

 • Pomiar ciśnienia tętniczego, temperatury, EKG

 • Wydanie recept i ewentualnie druku ZLA (opieka nad dzieckiem)

 • Wydanie druków poświadczających stan zdrowia do żłobków i przedszkoli, zaświadczenie dla matki karmiącej

 • Możliwość wykonania szybkiego testu wykrywającego wirusa grypy typ A i B

 • Możliwość wykonania badania ogólnego moczu ( szybki test paskowy)

 • Porady przed zagranicznymi wyjazdami, w tym w rejony tropikalne

 • Konsultacje mailowe możliwe poprzez portal www.idr24.pl

Zachęcam do
samodzielnej rejestracji on-line:

 

 

Zadowoleni pacjenci

Najlepsza Pani doktor jaka kiedykolwiek spotkaliśmy, zbadała dziecko dokładnie nie patrząc na zegarek, jak niektórzy lekarze to robią. Jeśli jakikolwiek pediatra to tylko Pani. :) Na wszystkie nasze wątpliwości również Pani doktor odpowiedziała. Dziękujemy :) i pozdrawiamy. Rodzice Michałka.
— Madzia Gora (ZnanyLekarz.pl)
Dzisiejsza wizyta kontrolna z Julkiem i Adasiem potwierdzają nieprzeciętny profesjonalizm Pani Doktor. Do żadnego z lekarzy nie wracamy z takim uśmiechem. Polecam wszystkim maluszkom w potrzebie.
— Piotr Paulo (ZnanyLekarz.pl)
Chyba najlepsza i najmilsza pani doktor od dzieciaczków w Polsce. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy, stawia trafne diagnozy. 100% zadowolenia.
— Mariusz Moniowski (ZnanyLekarz.pl)
Pani Doktor - bardzo profesjonalna, solidna. Ma niewiarygodne podejście do dzieci - ciepła, cierpliwa ... mój synek który nie dopuszczał do siebie żadnego lekarza- z uśmiechem dal się przebadać!! :) Do tego trafna diagnoza i rozsądne leczenie. Polecam wszystkim troskliwym rodzicom schorowanych dzieci!!
— Brudzia (ZnanyLekarz.pl)
Niesamowicie sympatyczna lekarka. Fantastyczne podejście do małego pacjenta. Dokładna podczas badan, przyjazna wobec rodzica, najlepszy pediatra na jakiego do tej pory trafiłam. Polecam wszystkim rodzicom, warto.
— Magda (Krajowe Centrum Pacjenta - kcp.pl)
Szybka, konkretna, wizyta, a przy tym dziecko zostało dokładnie przebadane i zdiagnozowane. Zlecone leczenie przyniosło pozytywne skutki niemalże natychmiast. Dr. Bachniak powinna być przykładem dla wszystkich lekarzy.
— Adam (Krajowe Centrum Pacjenta - kcp.pl)
Najlepszy pediatra na jakiego się natknęłam w ciągu 4 lat życia mojej córki. Wywiad zawsze jest obszerny i szczegółowy, wizyty odbywają się bez pospiechu. Kilka razy trafiłam do Pani Doktor z problemem, z którym inni lekarze nie potrafili / nie chcieli się zmierzyć, a Pani Doktor ZAWSZE znalazła sposób, żeby pomoc. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń, co do wiedzy i kompetencji Pani doktor - diagnozy za każdym razem okazywały się celne, a zastosowane leczenie skuteczne. W razie pytań, lub wątpliwości Pani Doktor nie unika kontaktu mailowego lub telefonicznego, co stawia ja na pierwszym miejscu spośród lekarzy, z którymi dotychczas miałam okazje się zetknąć. Polecam wszystkim rodzicom!
— Kinga (ZnanyLekarz.pl)